W łazience jak w niebie!

Omnires akcesoria – cóż to takiego? W Internecie często spotkać można tego typu nazwy. Chodzi oczywiście o łazienki. A konkretnie o chromowany styl łazienki. Co można więcej powiedzieć o tym ciekawym stylu akcesoriów do łazienek typu srebrne uchwyty na papier toaletowy, chromowane mydelniczki czy szczotki do WC z chromu, a także akcesoria do łazienek z chromowanej stali?

Oryginalność i elegancja

Przede wszystkim omnires akcesoria to etstetyka. To elegancki styl. Owszem, akcesoria te nie są najtańsze, ale zawsze będą kojarzyć się z elegancją. To również oryginalność. Banalne szafki kuchenne są w kolorze białym, a oryginalnie jest dodać do wnętrza srebro. Poza tym oryginalność będzie też polegała na tym, że omnires akcesoria są bardzo nowoczesne i kojarzą się z… podbojem Księżyca. Tak, księżyca. Bo chrom przecież jest zbliżony w kolorystyce do barw występujących na księżycu. Taka estetyka będzie kojarzyć się odlotowo, i to nawet dosłownie odlotowo. Nic dziwnego, że wiele osób stawia na chrom. Eleganckie jest także połączenie z czernią. Czarne kafelki przełamane bielą w połączeniu z chromowanymi uchwytami będą prezentowały się niezwykle oryginalnie i elegancko. W takiej łazience będzie można poczuć się jak w niebie.

Chrom jest uniwersalny

Omnires akcesoria cechują się także uniwersalnością. Bo przecież stal pasuje do wszystkiego. Można chromowane wieszaki na ręczniki czy uchwyty do papieru toaletowego połączyć z czerwienią ścian. Omnires akcesoria pasują także do czerni. Świetnie też pasują do zieleni. Można na przykład zastosować zielone obicia do łazienki i ściany w kolorze morskim. Do morskiego koloru świetnie będą pasować chromowane akcesoria do prysznica. Można także tę akwatyczną stylistykę przełamać ciepłym kolorem pomarańczowym. Świetnie będą też pasować czerwone obudowy do luster i chromowane uchwyty oporowe. Chromowane akcesoria można też połączyć z marmurem albo z drewnem. Chrom z drewnem będzie tworzył połączenie nowoczesności z trendem eko. Fajnym pomysłem są też szare ściany i biel szafek łazienkowych oraz właśnie chromowane dodatki. Dobrym dodatkiem do chromowanych akcesoriów jest też beż a także brąz. Można zastosować duet beżowych ścian, brązowych obić i szafek oraz chromowanych dodatków takich jak akcesoria do prysznica.

Recommended For You

About the Author: bieszczady.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *