Wynajem lodowiska – dlaczego ma sens?

Dla wielu miast zima stanowi martwy sezon pod względem turystycznym. Wyjątkiem są oczywiście miejscowości znajdujące się w górach. Jednak w pozostałych miejscach panują pustki. Wynika to z braku możliwości podjęcia ciekawych aktywności. Na szczęście samorządy mogą zadbać o rozrywkę dla mieszkańców oraz turystów, inwestując w lodowisko. Taki obiekt umożliwi zarówno młodszym, jak i starszym przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Co warto wiedzieć o realizacji tego przedsięwzięcia?

Dlaczego warto rozważyć budowę lub wynajem lodowiska?

Jest wiele powodów, dla których inwestycja w lodowisko to dobry pomysł. Pierwszym, i najważniejszym, jest wspomniane wcześniej wzbudzenie zainteresowania turystów oraz mieszkańców. Znużeni zimą tubylcy chętnie odwiedzą miejsce, w którym będą mogli oddać się aktywności na świeżym powietrzu. To z kolei sprawi, że obiekt będzie generował zysk dla miasta, jak również zwiększy jego atrakcyjność. Lodowisko jest także dodatkową powierzchnią reklamową, pozwalającą promować się innym lokalnym biznesom. Co więcej, obsługa takiego obiektu nie jest trudna i nie wymaga inwestowania dużych środków. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdzie zamiast budować wynajmiemy lodowisko.

Wynajem lodowiska – sprawdźmy, czy się opłaca

Wynajem lodowiska to nic innego jak rozwiązanie pozwalające bez żadnych zobowiązań sprawdzić, czy w danym mieście taki obiekt będzie cieszył się zainteresowaniem. W Polsce działa wiele firm oferujących tego typu usługi. Wybierając jedną z nich, warto sprawdzić, czy w cenie jest również montaż i demontaż ślizgawek. Wynajem lodowiska przebiegnie bezproblemowo, gdy zostanie przeprowadzony w sposób taki jak opisano tutaj https://www.ras-lodowiska.pl/wynajem-lodowisk-mobilnych/. Inwestor musi jednak pamiętać, że w pobliżu powinny znajdować się przyłącza wodne i energetyczne. W przeciwnym razie nie będzie możliwe podłączenie agregatu, który odpowiada za chłodzenie tafli. Dodatkowo warto zapewnić adekwatne nagłośnienie i oświetlenie, aby umilić chętnym jazdę na łyżwach.

Recommended For You

About the Author: bieszczady.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *