Styl uniwersalny

Chinosy, przeszły do mody przez wykorzystanie ich jako spodnie wojskowe przez Amerykanów. Powstały z bawełny, po to, aby żołnierze mogli czuć się wygodnie. Inspiracją do ich stworzenia był przede wszystkim budżet, który wtedy nie był zbyt duży oraz poszukiwanie czegoś co zapewni nie ograniczone poruszanie się. Były pozbawione detali.

Dzisiaj krój, różni się od tamtejszego jednak, nadal pozostaje model klasyczny : z dwiema wystającymi kieszonkami z przodu i z tyłu. Dzisiaj jednak projektanci, pozwalają już sobie na wiele ulepszeń, aby wyglądały bardzo niestandardowo. Mają różną długość nogawek. Jednak największym powodzeniem, nadal najbardziej cieszą się modele klasyczne ze względu na uniwersalność.

Na co się zdecydować?

Decydując się na wybór spodni, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na sylwetkę. Dla wysokich osób, polecane są jasne kolory, ponieważ będą wtedy dość dobrze się wyróżniać. Można również zdecydować się na mniejsze kolory. Można też wybrać kontrast, kiedy będziemy szukać odpowiedniej stylizacji. Góra może być ciemniejsza, a spodnie jaśniejsze. Lub odwrotnie. Można bawić się kolorami. U osób, nieco bardziej „przy kości” , najlepiej nosić ciemne spodnie i nieco dłuższe kolory. To wysmukli nogi. Białe spodnie, bardzo szybko się brudzą, już po jednym lub dwóch założeniach widać, na nich każdą nawet najmniejsza plamę, którą ze względu na kolorystykę nie da się zmyć inaczej niż po prostu pranie. Zakładając białe spodnie, trzeba więc zaplanować, na jaką okazje je zakładamy i w takim przypadku najlepiej będzie podwinąć nogawki. Doda to modnego efektu i wyróżni. Można również pozwolić sobie na nieco mocniejszą stylizację i założyć czerwone. To jest opcja dla odważniejszych Panów, którzy nie boją się być eksperymentować. Do nich najlepiej założyć ciemniejszą koszule, i całość może dopełniać skórzana kurtka. To dobry gadżet , pasujący szczególnie na chłodniejsze dni i idealnie podkreśli całość. Szczególnie, że kolor czerwony jest bardzo modny w tym sezonie.

Recommended For You

About the Author: bieszczady.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *