Networking – jak sieć kontaktów pomoże Ci osiągnąć sukces?

W biznesie liczy się wiele umiejętności, w tym także komunikatywność oraz zdolność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi. Może się wydawać, że nie jest to aż tak istotne jak np. zarządzanie czy kompetencje... Read more »

Stosowanie Este Synergy – jakie ma plusy?

Obecnie na rynku kosmetycznym znaleźć możemy wiele preparatów, które mogą wpłynąć na stan naszej skóry. Niektórzy decydują się na kremy i balsamy, a inni preferują suplementy diety. Dla tej drugiej grupy właśnie... Read more »

Wynajem lodowiska – dlaczego ma sens?

Dla wielu miast zima stanowi martwy sezon pod względem turystycznym. Wyjątkiem są oczywiście miejscowości znajdujące się w górach. Jednak w pozostałych miejscach panują pustki. Wynika to z braku możliwości podjęcia ciekawych aktywności.... Read more »

Profesjonalne kosmetyki do gabinetu kosmetycznego

Kosmetyki do użytku profesjonalnego różnią się znacznie od tych, których używamy na co dzień, w zaciszu własnego domu. Ich formuły są zazwyczaj tworzone z myślą o zabiegach wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Zawierają... Read more »

Winiarnia Wrocław – miejsce spotkań i dobrego alkoholu

Wino kojarzy nam się z wielogodzinnymi spotkaniami spędzonymi na rozmowach oraz integracji z przyjaciółmi. We Wrocławiu znajduje się miejsce, które idealnie nadaje się do spędzania czasu właśnie w ten sposób. Winiarnia posiada... Read more »

Este Synergy – jaka cena będzie adekwatna do jakości tego produktu?

Mówi się czasem, że dla urody trzeba cierpieć. Najczęściej odnosi się to do niezbyt przyjemnych zabiegów kosmetycznych lub do wyrzeczeń związanych z dietą. Jednak dziś już możemy śmiało postawić na mniej inwazyjne... Read more »

Żyrandol do salonu – jak kupić odpowiedni?

Czasem, kiedy przeglądamy katalogi producentów mebli, akcesoriów czy dekoracji do wnętrz, wydaje nam się, że sami byli byśmy w stanie urządzić swój wymarzony salon. Kluczowa pozostaje jedynie kwestia funduszy. Nie jest to... Read more »

Antyzbrylacze – dodatki do żywności i ich znaczenie w branży spożywczej

Nie da się ukryć, że większość artykułów spożywczych, z jakimi spotykamy się na co dzień, zawiera konserwanty, antyzbrylacze i inne dodatki do żywności. Osoby, które pragną prowadzić zdrowy tryb życia, z pewnością... Read more »

Sprawca przemocy domowej opuszcza mieszkanie ofiar

Mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne został zmuszony do opuszczenia domu swoich rodziców. Nakaz taki podczas interwencji wydali funkcjonariusze policji, którzy zostali wezwani z powodu awantury. Po rozpoznaniu sprawy udało się ustalić, że 36-latek... Read more »

Akcja „Witajcie w świecie baśni” z udziałem policjantów

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna wspólnie z Ustrzyckim Domem Kultury wyszły z ciekawą inicjatywą, która ma na celu umilenie czasu najmłodszym, przebywającym na kwarantannie. Do akcji „Witajcie w świecie baśni” zaproszono policjantów... Read more »